Dostarczamy, konfigurujemy oraz wdrażamy i utrzymujemy infrastrukturę sieciową zgodnie z Państwa wymaganiami i potrzebami. Jesteśmy w stanie tworzyć elastyczne, skalowalne i funkcjonalne sieci przewodowe i bezprzewodowe w oparciu o nowoczesną infrastrukturę sieciową czołowych producentów branży ICT i IT.

Switche

Okablujemy stawia na przełączniki najwyższej jakości, które dostosowują się do wymagań naszych klientów. Prace projektowe i wdrożeniowe opieramy na switchach redukujących ryzyko zagrożeń, wpływających na mobilność, efektywność oraz pełną skalowalność. Dzięki współpracy z wieloma dostawcami switchy możemy zaoferować Państwu elastyczną ofertę w pełni dopasowaną do Państwa potrzeb i pozwalającą realizować Państwa cele.

Routery

By łączyć sieci o różnych klasach i maskach w Państwa przedsiębiorstwach, instytucjach, organizacjach i obiektach użyteczności publicznej, stosujemy nowoczesne i zaawansowane technologicznie routery, które zapewniają prostą i intuicyjną eksploatację oraz konfigurację. Oferowane przez nas routery stanowią bezpieczny węzeł komunikacyjny sieci o odpowiednio dużej przepustowości.

Infrastruktura sieciowa – switche i routery – Warszawa

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą poprzez kontakt ze specjalistami Okablujemy. Oferujemy kompleksowe wsparcie na każdym etapie współpracy, a także wszechstronną realizację infrastruktury sieciowej zgodnej z Państwa potrzebami i wymaganiami. Projektujemy, wdrażamy i utrzymujemy sieci oraz infrastrukturę sieciową w Warszawie i okolicach.

Ogólna ocena: 0/5