Zapraszamy Państwa do zapoznania się z usługami dotyczącymi wdrażania oraz konfigurowania sieci bezprzewodowych w Okablujemy. Realizujemy sieci bezprzewodowe dostosowane do wymagań oraz potrzeb Państwa przedsiębiorstw, instytucji, obiektów użyteczności publicznych oraz organizacji.

Wiele punktów dostępowych w ramach jednej sieci SSID dla lepszego zasięgu

By poprawić zasięg sieci oraz ustabilizować jej funkcjonowanie konfigurujemy wiele punktów dostępowych w ramach jednej sieci SSID. W ten sposób jesteśmy w stanie pokryć zasięgiem o wiele większy obszar – również o nietypowej powierzchni. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.

Sieci gościa (z dostępem czasowym na login/hasło)

Jeśli poszukują Państwo funkcjonalnych sieci bezprzewodowych z wydzieloną siecią gościa, służymy pomocą we wdrożeniu oraz skonfigurowaniu sieci Wi-Fi. Sieci gościa z czasowym dostępem za pomocą wygenerowanego loginu i hasła doskonale sprawdzają się w obiektach użyteczności publicznej, biurach oraz wszędzie tam, gdzie potrzebują Państwo umożliwić dostęp do sieci gościom, klientom, przechodniom, czy interesantom.

Scentralizowane uwierzytelnianie

Dostęp i funkcjonowanie sieci opiera się na odpowiednio nadzorowanej kontroli dostępu. Monitorowanie sieci jest kluczowe do zachowania bezpieczeństwa pozostałych użytkowników oraz danych i zasobów podmiotu zarządzającego siecią. Uwierzytelnianie umożliwia sprawdzenie wiarygodności. Wdrażamy do sieci protokoły RADIUS, które zapewniają scentralizowane uwierzytelnianie i autoryzację ruchu sieciowego.

Kompleksowa realizacja sieci bezprzewodowych Warszawa

Zapraszamy do zapoznania się z naszą wszechstronną i kompleksową ofertą dotyczącą projektowania, wdrażania oraz utrzymywania i konfiguracji sieci bezprzewodowych. Nasze usługi świadczymy na terenie miasta Warszawa oraz okolic. Zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami.

Ogólna ocena: 5/5