O nas

Okablujemy.pl to firma z tradycjami. Od ponad 10 lat realizujemy rozwiązania teleinformatyczne i okablowanie strukturalne w biurach, halach, magazynach i obiektach użyteczności publicznej.

Podczas realizacji naszych usług zdobyliśmy wielu zadowolonych klientów. Projektujemy, wdrażamy i utrzymujemy sieci kablowe miedziane i światłowodowe. Modernizujemy infrastrukturę teletechniczną i rozbudowujemy istniejące już sieci strukturalne. Warszawa to miejsce naszych realizacji, jednak na życzenie klienta dojeżdżamy również w inne miejsca.

Nasze usługi dedykowane są zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Dzięki dużemu doświadczeniu, znajomości branży oraz zatrudnianiu wyłącznie wykwalifikowanego personelu, jesteśmy w stanie tworzyć elastyczne projekty szyte na miarę Państwa potrzeb.

Nasze usługi opierają się na realizacjach z okablowaniem strukturalnym światłowodowym i miedzianym. Zajmujemy się sieciami informatycznymi na terenie Warszawy. Spawamy światłowody w Warszawie i okolicach, a także zajmujemy się szafami serwerowymi i szafami typu Rack.

Sprawdź naszą pełną ofertę. Zapraszamy do współpracy i skontaktowania się z naszymi ekspertami.

Copyright © 2017 Okablujemy. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Do góry