Instalacje elektryczne (sieci wnętrzowe) nazywane są sieci elektryczne niskiego napięcia doprowadzające energię elektryczną bezpośrednio do odbiorników. Instalacje te można podzielić na mieszkaniowe i przemysłowe. Nasi elektrycy to doświadczeni eksperci specjalizujący się w realizacji instalacji elektrycznych w obiektach użyteczności publicznej, biurowcach oraz w halach i magazynach. Postaw na sprawdzonego Elektryka z Warszawy i zyskaj bezpieczną i funkcjonalną sieć elektryczną.

Elektryk Warszawa – domowe instalacje elektryczne

W magistralnym układzie sieci nn każdy z domów jest zasilany przez osobną linię kablową lub napowietrzną zwaną przyłączem. W układzie pętlowym główna rozdzielnica każdego domu jest zasilana przelotowo. Z rozdzielni głównej odchodzą wewnętrzne linie zasilające, zwykle jest ich tyle, ile klatek schodowych. WLZ przechodzi na każdym piętrze przez tablice piętrowe, z których odgałęziają się linie do poszczególnych mieszkań, zabezpieczone bezpiecznikami. Między odgałęzieniami a instalacją odbiorczą instaluje się bezpieczniki i liczniki.

Elektryk Warszawa – instalacje przemysłowe

Instalacje przemysłowe są bardziej skomplikowane, ze względu na konieczność oddzielnego zasilania silników i innych urządzeń przemysłowych, oświetlenia głównego i nocnego hal przemysłowych, ewentualnych zagrożeń wybuchowych oraz większych wymagań dotyczących bezpieczeństwa. Z takimi wymaganiami poradzi sobie wyłącznie doświadczony elektryk. Warszawa oraz województwo mazowieckie stanowią obszar naszej działalności. Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszych kompleksowych usług projektowania, wdrażania oraz utrzymywania instalacji elektrycznych przemysłowych.

Elektryk Warszawa – instalacje elektryczne w biurowcach

W większości pomieszczeń budynków biurowych stosuje się głównie instalacje wykonane z przewodów izolowanych do układania na stałe, np. wtynkowych YDYt układanych bezpośrednio na ścianach i przykrywanych warstwą tynku. Instalacje te są tanie, wymagają jednak specjalnego osprzętu instalacyjnego, a ponadto w razie konieczności wymiany przewodu trzeba skuwać tynk.

Wobec tego w biurowcach znacznie częściej stosuje się instalacje podtynkowe w rurkach izolacyjnych. Używa się wówczas przewodów DY na napięcie 250 V. Rozgałęzienia wykonuje się na pierścieniach rozgałęźnych; zarówno te pierścienie, wyłączniki, jak i gniazda wtynkowe umieszcza się w puszkach, dla których wykuwa się wgłębienia w ścianach.

Sprawdzony elektryk Warszawa – postaw na fachowca

Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej oferty usług elektrycznych. Realizujemy kompleksowe instalacje elektryczne na terenie Warszawy i województwa mazowieckiego. Nasza oferta składa się również z projektowania i wdrażania sieci informatycznych, sieci światłowodowych oraz okablowania telekomunikacyjnego.

Ogólna ocena: 5/5