Oferujemy projekt oraz realizację instalacji awaryjnego oświetlenia ewakuacyjnego i oświetlonych znaków bezpieczeństwa w Warszawie i województwie mazowieckim. Specjalizujemy się w wykonywaniu instalacji oświetleniowych oraz okablowania strukturalnego w halach, magazynach, obiektach użyteczności publicznej oraz w biurowcach. Posiadamy wieloletnie doświadczenie oraz dziesiątki udanych realizacji. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Instalacje awaryjnego oświetlenia ewakuacyjnego i oświetlonych znaków bezpieczeństwa Warszawa – oprawy oświetleniowe

Projekt oraz realizację instalacji awaryjnego oświetlenia ewakuacyjnego i oświetlonych znaków bezpieczeństwa wykonujemy przy wykorzystaniu sprawdzonych produktów firmy AWEX. Instalacja wykonywana jest za pomocą dedykowanych, energooszczędnych i efektywnych opraw LED, które stanowią oświetlenie drogi ewakuacyjnej. W ramach instalacji oświetlenia awaryjnego realizujemy również oświetlenie za pomocą opraw kierunkowych typu LED z naklejonymi piktogramami, których celem jest informowanie o kierunku ewakuacji z obiektu. Dzięki wewnętrznemu lokalnemu zasilaniu za pomocą baterii oraz inwerterów, wykorzystywane w instalacjach oprawy będą funkcjonować nawet w przypadku awarii zasilania w obiekcie.

Instalacje awaryjnego oświetlenia ewakuacyjnego i oświetlonych znaków bezpieczeństwa Warszawa – obowiązujące przepisy i normy

Każda z opraw oświetleniowych wykorzystanych w realizacji instalacji awaryjnego oświetlenia ewakuacyjnego posiada ważne świadectw dopuszczenia CNBOP (Centrum Naukowo-Badawcze Ochrony Przeciwpożarowej). Zgodnie z obowiązującymi przepisami, czas podtrzymania oświetlenia awaryjnego wynosi jedną godzinę.

Instalacje awaryjnego oświetlenia ewakuacyjnego i oświetlonych znaków bezpieczeństwa – przewody i połączenia

Wykonywane instalacje awaryjnego oświetlenia w biurowcach, halach i magazynach oraz obiektach użyteczności publicznej wykonujemy za pomocą przewodów typu HDGs ułożonych w korytkach i rurkach elektroinstalacyjnych nad sufitem podwieszonym. W przypadku budynków wyposażonych w centralny monitoring, instalacje opraw awaryjnych oraz ewakuacyjnych wykonywane są przewodem YnTKSY 1x2x0,8. O obecności przewodu magistrali centralnego monitoringu w budynku należy zawiadomić na etapie realizacji instalacji awaryjnego oświetlenia ewakuacyjnego.

Instalacje awaryjnego oświetlenia ewakuacyjnego Warszawa – funkcjonalny projekt i skuteczne wykonawstwo

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty realizacji awaryjnego oświetlenia ewakuacyjnego w biurowcach, halach i magazynach oraz obiektach użyteczności publicznej. Nasze realizacje wykonujemy na terenie Warszawy oraz okolic. Doświadczeni eksperci Okablujemy.pl z przyjemnością rozwieją wszelkie wątpliwości i odpowiedzą na pytania. Zachęcamy do kontaktu.

Ogólna ocena: 3/5