Wykonujemy kompleksowe projekty oraz wdrożenia instalacji gniazd wtykowych w biurowcach, halach i magazynach oraz obiektach użyteczności publicznej. Nasi specjaliści posiadają wieloletnie doświadczenie w projektowaniu i wdrażaniu instalacji elektrycznych niskiego napięcia, poparte licznymi realizacjami w Warszawie i województwie mazowieckim.

Instalacje gniazd wtykowych Warszawa – normy i założenia projektowe

Każdą z instalacji gniazd wtykowych wykonujemy zgodnie z obowiązującymi normami, przepisami oraz zaleceniami. Gniazda wtykowe 230 V do zasilania urządzeń biurowych w biurowcach, magazynach oraz obiektach użyteczności publicznej lokalizujemy w puszkach podłogowych oraz w ścianach. Lokalizacja gniazd wtykowych umieszczonych w puszkach podłogowych oraz w ścianach projektowana jest zgodnie z wymaganiami, potrzebami oraz warunkami przestrzennymi naszych klientów. W projektach wyróżniamy gniazda porządkowe, ogólne i gniazda typu DATA.

Każde z gniazd wtykowych zasilane jest z odpowiedniej rozdzielnicy. Gniazda DATA zasilane są obwodami niezależnymi od gniazd porządkowych. Wszystkie gniazda zabezpieczamy odpowiednio dobranymi wyłącznikami nadprądowymi oraz różnicowoprądowymi. Instalacje gniazd wtykowych w biurowcach, obiektach użyteczności publicznej oraz halach i magazynach wykonujemy przewodami typu YDYżo 3×2,5 ułożonymi pod podłogą w korytarzach i rurkach elektroinstalacyjnych. W przypadku prowadzenia przewodów nad sufitem podwieszanym, zgodnie z obowiązującymi normami, stosujemy przewody HDGs 3×2,5.

Bezpieczne i funkcjonalne instalacje gniazd wtykowych Warszawa

Zapraszamy do kontaktu. Oferujemy Państwu projekt oraz kompleksową instalację gniazd wtykowych w biurowcach, halach i magazynach, a także obiektach użyteczności publicznej zlokalizowanych na terenie Warszawy i województwa mazowieckiego. Każda z naszych realizacji wykonywana jest zgodnie ze sztuką branżową, zaleceniami, przepisami prawnymi, normami oraz wytycznymi. Nasi doświadczeni specjaliści służą fachową radą na każdym etapie współpracy.

Ogólna ocena: 3/5