Prawidłowo realizowana ochrona od porażeń jest jednym z najważniejszych elementów instalacji w biurowcach, halach i magazynach oraz obiektach użyteczności publicznej. Nasi projektanci oraz instalatorzy dokładają wszelkich starań, by instalacje ochrony od porażeń i połączeń wyrównawczych był zawsze wykonywane zgodnie z najnowszymi przepisami i normami. Dzięki temu mamy pewność, że świadczymy nasze usługi na najwyższym poziomie. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Instalacje ochrony od porażeń i połączeń wyrównawczych Warszawa – normy i wstępne założenia

W biurowcach, obiektach użyteczności publicznej oraz halach i magazynach wykonujemy sieci zasilające i instalacyjne odbiorcze w układzie sieci TN-S z oddzielnym przewodem neutralnym N i ochronnym PE w całym systemie. Nigdy nie łączymy przewodu N i PE w jakimkolwiek miejscu instalacji. Układ TN-S umożliwia zachowanie dużej funkcjonalności przy jednoczesnej bezpiecznej eksploatacji sieci niskiego napięcia, niezależnie od przeznaczenia obiektu.

Ochronę przed dotykiem bezpośrednim w instalacjach ochrony od porażeń wykonujemy poprzez zastosowanie izolacji części czynnych. Dodatkowym uzupełnieniem ochrony podstawowej jest zaimplementowanie wyłączników różnicowoprądowych o prądzie zadziałania 30 mA. Ochronę przed dotykiem pośrednim stosowaną w ramach ochrony dodatkowej wykonujemy poprzez wdrożenie szybkiego wyłączenia oraz zastosowania połączeń wyrównawczych. Tak chronione instalacje elektryczne niskiego napięcia w biurach, halach, czy w obiektach użyteczności publicznej zachowują pełnię ochrony przed porażeniem.

Nowoczesne instalacje ochrony od porażeń i połączeń wyrównawczych Warszawa

Zapraszamy do skorzystania z naszej kompleksowej oferty realizacji oraz modernizacji instalacji ochrony od porażeń, a także instalacji połączeń wyrównawczych. Nasi specjaliści wykonają Państwu projekt oraz wdrożenie instalacji zgodne z Państwa wymaganiami i potrzebami. Podczas projektowania i wdrażania instalacji uwzględniamy czynniki ekonomiczne oraz przestrzenne, dzięki czemu nasze usługi odznaczają się wysokim stopniem elastyczności, przy jednoczesnym spełnianiu wszelkich norm, zaleceń i wytycznych. Wdrażanie instalacji elektrycznych oraz strukturalnych wykonujemy w Warszawie i okolicach. Zachęcamy do kontaktu z naszymi ekspertami. Służymy pomocą na każdym etapie współpracy.

Ogólna ocena: 3/5