Realizujemy usługi projektowania oraz montażu instalacji oświetlenia podstawowego w Warszawie i okolicach. Nasi specjaliści posiadają bogate doświadczenie w realizacjach instalacji oświetlenia podstawowego w halach i magazynach, obiektach biurowych oraz miejscach użyteczności publicznej.

Oferujemy wszechstronne i skalowalne instalacje oświetlenia podstawowego w Warszawie

Oświetlenie podstawowe projektowane przez naszych specjalistów wykorzystuje wyłącznie najlepszej jakości, ekonomiczne i efektywne lampy LED-owe w oprawach liniowych firmy SPECTRA PROFILITE LED. W projektach uwzględniamy również oświetlenie LED-owe w oprawach rastrowych MIKA LED 42 W, również firmy SPECTRA. Połączenia w instalacjach oświetleniowych realizujemy w oparciu o zgodne z normami i zaleceniami przewody HDGs, które prowadzone są w korytkach i rurkach elektroinstalacyjnych umiejscowionych nad sufitem.

Instalacje oświetlenia podstawowego w Warszawie dostosowane do Państwa potrzeb

Oferujemy projekt oraz wykonawstwo instalacji oświetlenia podstawowego w pełni dostosowanego do państwa potrzeb, wymagań, budżetu oraz warunków przestrzennych. Sterowanie oświetleniem wykonujemy przy pomocy łączników lokalnych umiejscowionych w pomieszczeniach, a w przypadku oświetlenia korytarzy, projekty uwzględniają wyłączniki schodowe.

Instalacje oświetlenia podstawowego – natężenie oświetlenia

Każdą z instalacji wykonujemy zgodnie z aktualnie obowiązującymi normami, przepisami i zaleceniami. Zgodnie z normą PN-EN 12464-1 Światło i oświetlenie – Oświetlenie miejsc – Część 1: Miejsca pracy, w instalacjach oświetlenia podstawowego w biurowcach, halach, magazynach i obiektach użyteczności publicznej, nasze projekty uwzględniają minimalne natężenie oświetlenia wynoszące odpowiednio:

  • 500 lx w przypadku stanowisk pracy;

  • 100 lx w przypadku korytarzy.

Zapraszamy do realizacji funkcjonalnych instalacji oświetlenia podstawowego w Warszawie

Zachęcamy do skorzystania z usług naszych specjalistów. Wykonujemy kompleksowe realizacje instalacji niskoprądowych oraz implementację rozwiązań z zakresu infrastruktury teleinformatycznej. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania ze wstępnej wyceny naszych usług.

Ogólna ocena: 3/5