Zapraszamy do skorzystania z naszej kompleksowej oferty realizowania tras kablowych. Nasi eksperci i fachowcy wykonają Państwu projekt oraz wdrożą instalację tras kablowych w biurowcach, halach i magazynach oraz obiektach użyteczności publicznej. Bogate doświadczenie naszych specjalistów potwierdzają liczne pozytywne opinie naszych klientów.

Instalacje tras kablowych Warszawa – normy i wstępne założenia

Instalacje tras kablowych służących do dystrybucji energii elektrycznej wewnątrz obiektu budowlanego wykonujemy przewodami YDYżo – w przypadku instalacji biegnących pod podniesioną podłogą, lub przewodami HDGs – w przypadku instalacji w przestrzeni międzystropowej. Kable i przewody układamy w korytkach kablowych mocowanych do stropu oraz do posadzki.

Pionowe zejścia kabli i przewodów w obiektach wykonujemy w rurkach elektroinstalacyjnych sztywnych, natomiast metalowe trasy kablowe realizujemy w blachach o grubości minimum 1,0 mm. Rurki instalacyjne posiadają średnie dobrane do przekroju oraz ilości prowadzonych przewodów. Nasze realizacje wykonywane są zgodnie z obowiązującymi normami i przepisami.

Instalacje tras kablowych Warszawa – zapraszamy do skorzystania z naszej oferty

Każdy z projektów oraz wdrożeń instalacji tras kablowych wykonujemy zgodnie z potrzebami i wymaganiami naszych klientów. Podczas projektowania uwzględniamy czynniki ekonomiczne, lokalizacyjne i warunki przestrzenne. Wykonujemy skalowalne i elastyczne trasy kablowe w halach i magazynach, biurowcach oraz obiektach użyteczności publicznej. Służymy Państwu również przy modernizacji starych tras kablowych.

Okablujemy.pl wykonuje kompleksowe projekty i wdrożenia instalacji niskiego napięcia w różnorodnych obiektach budowlanych. Trudnimy się również instalacjami okablowania strukturalnego. Zapraszamy do sprawdzenia naszej pełnej oferty oraz referencji otrzymanych od naszych dotychczasowych klientów.

Nasi specjaliści służą Państwu pomocą na każdym etapie współpracy. Zachęcamy do kontaktu i składania zapytań. Nasze działania zorientowane są na Warszawę oraz okolicę.

Ogólna ocena: 5/5