Rozwój infrastruktury telekomunikacyjnej motorem dla biznesu

Infrastruktura telekomunikacyjna to dynamicznie zmieniająca się gałąź branży IT. Dzięki szybkiemu postępowi nauki i nowych technologii oraz wdrażania ich na rynki światowe, tworzenie oraz zarządzanie sieciami osiąga zupełnie nowe standardy. Nadążenie za pędzącym „na łeb …

Rozwój infrastruktury telekomunikacyjnej konieczny do rozwoju biznesu

Infrastruktura telekomunikacyjna to dynamicznie zmieniająca się gałąź branży IT. Dzięki szybkiemu postępowi nauki i nowych technologii oraz wdrażania ich na rynki światowe, tworzenie oraz zarządzanie sieciami osiąga zupełnie nowe standardy.

Nadążenie za pędzącym „na łeb na szyje” rynkiem jest nadrzędnym zadaniem naszej firmy. Dostarczamy Państwu sprawdzone, najnowsze rozwiązania oraz służymy fachową, ciągłe pogłębiającą się wiedzą.

Infrastruktura telekomunikacyjna – rozwój sektora publicznego zielonym światłem dla przedsiębiorstw

UKE (Urząd Komunikacji Elektronicznej) podał do publicznej wiadomości raport związany z rozrostem infrastruktury telekomunikacyjnej w naszym kraju na rok 2015.

Według raportu w ramach nowoczesnej infrastruktury telekomunikacyjnej (głównie na obszarach wiejskich) zanotowano 30% przyrost sieci światłowodowych.

W roku 2016 planowany rozrost światłowodowej infrastruktury telekomunikacyjnej będzie jeszcze większy. Do 2018 roku w Polsce światłowody mają dotrzeć do grubo ponad 3 milionów gospodarstw domowych.

Przykład ten daje nam jasno do zrozumienia, że nie ma co zwlekać z rozwojem sieci oraz całej infrastruktury w obiektach o charakterze przemysłowym, usługowym, czy biurowym.

Obecnie na fali dynamicznego rozwoju sektora publicznego pod względem udostępniania i tworzenia szerokopasmowych łącz, realizacja lub rozwój infrastruktury w Państwa firmie może okazać się jedną z lepszych decyzji.

Nasza oferta skierowana jest dla klientów pragnących iść z duchem czasu i stawiających na nowoczesne rozwiązania oraz implementacje.

Oferowana przez nas infrastruktura telekomunikacyjna w Warszawie składa się wyłącznie ze sprawdzonych i nowoczesnych rozwiązań. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaoferować bezpieczne usługi o najwyższych standardach.

Infrastruktura telekomunikacyjna w Warszawie– co przyniosą zmiany?

Obecnie poza tworzeniem klasycznych sieci oraz infrastruktur sieciowych bazujących na okablowaniu miedzianym i światłowodowym, możemy zaobserwować poszerzenie funkcjonalności sieci LAN, MAN i WLAN.

Coraz częściej sieci niskoprądowe przejmują zadania sieci elektrycznych.

Zarówno duże, jak i mniejsze firmy śmielej decydują się na tworzenie w obiektach infrastruktury komplementarnej, która oferuje już nie tylko standardowy przesył pakietów danych i VoIP, ale również systemy BYOD, obsługę dostępności, konferencji multimedialnych oraz integrowania Social Media z platformami IT (Unified Communication).

Coraz częściej decydujemy się na integrację wielu pomniejszych usług i umieszczanie ich w kompletnych i przejrzystych interfejsach oraz rozwiązaniach sieciowych.

Nowoczesna infrastruktura telekomunikacyjna w Warszawie pozwala optymalizować koszta przy jednoczesnej poprawie wydajności.

Poza tym coraz częściej uzyskujemy wieloletnie gwarancje oraz rękojmie zarówno ze strony producentów, jak i projektantów, realizatorów i konserwatorów infrastruktur telekomunikacyjnych.

Dzięki temu funkcjonowanie oraz ogólny stan systemu chroniony jest na wielu płaszczyznach.

Rozwój infrastruktury telekomunikacyjnej konieczny do rozwoju biznesu

Rozwijanie infrastruktury telekomunikacyjnej sieci oraz standardów Internetu od strony software jest niejako wymuszane przez dynamicznie zmieniające się rozwiązania rynkowe.

Szerokopasmowy Internet oraz nowoczesne pokrewne usługi powiązane z sieciami IT w przedsiębiorstwach powoli stają się standardem.

Dopasowanie do rynku umożliwia znaczną poprawę współczynnika konwersji na wielu polach działalności. Ci, którzy nie nadążają, muszą pogodzić się z utratą znacznej części zysków.

Jeżeli pragną Państwo pozostać na czele stawki i wyprzedzić konkurencję poprzez wdrażanie najnowszych technologii telekomunikacyjnych, zachęcamy do kontaktu.

Nasza firma oferuje kompleksowe rozwiązania z zakresu projektowania, budowania i konserwacji profesjonalnych oraz zgodnych z najnowszymi standardami infrastruktur telekomunikacyjnych.

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, przygotowana przez nas oferta jest kompletna i w pełni elastyczna.