Sieci bezprzewodowe

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z usługami dotyczącymi wdrażania oraz konfigurowania sieci bezprzewodowych.. Realizacja sieci bezprzewodowe dostosowane do wymagań oraz potrzeb przedsiębiorstw, instytucji, obiektów użyteczności publicznych oraz organizacji. Wiele punktów dostępowych w ramach jednej sieci …

sieci bezprzewodowe

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z usługami dotyczącymi wdrażania oraz konfigurowania sieci bezprzewodowych..

Realizacja sieci bezprzewodowe dostosowane do wymagań oraz potrzeb przedsiębiorstw, instytucji, obiektów użyteczności publicznych oraz organizacji.

Wiele punktów dostępowych w ramach jednej sieci SSID dla lepszego zasięgu

By poprawić zasięg sieci oraz ustabilizować jej funkcjonowanie należy skonfigurować wiele punktów dostępowych w ramach jednej sieci SSID.

W ten sposób można pokryć zasięgiem o wiele większy obszar – również o nietypowej powierzchni.

Sieci gościa (z dostępem czasowym na login/hasło)

Jeśli poszukują Państwo funkcjonalnych sieci bezprzewodowych z wydzieloną siecią gościa, służymy pomocą we wdrożeniu oraz skonfigurowaniu sieci Wi-Fi.

Sieci gościa z czasowym dostępem za pomocą wygenerowanego loginu i hasła doskonale sprawdzają się w obiektach użyteczności publicznej, biurach oraz wszędzie tam, gdzie potrzebują Państwo umożliwić dostęp do sieci gościom, klientom, przechodniom, czy interesantom.

Scentralizowane uwierzytelnianie

Dostęp i funkcjonowanie sieci opiera się na odpowiednio nadzorowanej kontroli dostępu. Monitorowanie sieci jest kluczowe do zachowania bezpieczeństwa pozostałych użytkowników oraz danych i zasobów podmiotu zarządzającego siecią.

Uwierzytelnianie umożliwia sprawdzenie wiarygodności. Wdrażamy do sieci protokoły RADIUS, które zapewniają scentralizowane uwierzytelnianie i autoryzację ruchu sieciowego.

Kompleksowa realizacja sieci bezprzewodowych Warszawa

Zapraszamy do zapoznania się z naszą wszechstronną i kompleksową ofertą dotyczącą projektowania, wdrażania oraz utrzymywania i konfiguracji sieci bezprzewodowych.

Nasze usługi świadczymy na terenie miasta Warszawa oraz okolic. Zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami.