Dlaczego warto postawić na okablowanie z certyfikatem od Okablujemy.pl?

Realizowane przez nas instalacje teletechniczne i elektryczne cechują się nie tylko profesjonalnym wykonaniem, ale przede wszystkim składają się wyłącznie z najwyższej jakości podzespołów. Nasze usługi realizujemy w obrębie całego województwa mazowieckiego, w tym w mieście …

Okablowanie z certyfikatem

Realizowane przez nas instalacje teletechniczne i elektryczne cechują się nie tylko profesjonalnym wykonaniem, ale przede wszystkim składają się wyłącznie z najwyższej jakości podzespołów.

Nasze usługi realizujemy w obrębie całego województwa mazowieckiego, w tym w mieście Warszawa. Okablowanie z certyfikatem, którego używamy, cechuje trwałość i świetne parametry.

Dzięki temu mamy pewność, że oferujemy usługi o najwyższym standardzie.

Każda z naszych realizacji wykonywana jest zgodnie z obowiązującymi normami, zaleceniami oraz prawem.

W tekście przybliżymy Państwu posiadane przez nas uprawnienia oraz certyfikaty, dzięki którym w pełni legalnie możemy świadczyć najwyższej jakości usługi realizacji instalacji teletechnicznych i elektrycznych.

Posiadane przez nas uprawnienia oraz certyfikaty zawodowe

Do wykonywania działań z zakresu teletechniki niezbędne jest posiadanie odpowiednich uprawnień, które wynikają z reglamentacji oraz norm wynikłych z prawa telekomunikacyjnego i prawa budowlanego.

Realizują projekty zgodnie z prawem ochrony osób i mienia, ochrony przeciwpożarowej, prawa budowlanego oraz prawa telekomunikacyjnego, jesteśmy pewni swoich realizacji.

Dzięki spełnianiu wszystkich niezbędnych norm oraz posiadaniu odpowiednich certyfikatów, po wykonaniu instalacji, obejmowana jest ona wieloletnią gwarancją producenta.

Posiadamy takie uprawnienia, koncesje, autoryzacje oraz poświadczenia, jak:

  • Autoryzacja kwalifikacji zawodowych określająca kompetencje naszych pracowników.
  • Koncesja MSWiA, która umożliwia nam wykonywanie zgodnych z prawem systemów alarmowych, realizację, eksploatację i konserwację elektronicznych urządzeń wchodzących w skład systemów alarmowych, w tym systemów sygnalizujących zagrożenie chronionego mienia oraz osób znajdujących się w obiektach.
  • Odpowiednią certyfikację jakości oferowanych usług z zakresu realizacji sygnalizacji przeciwpożarowych
  • Uprawnienia budowlane z zakresu telekomunikacji i konstrukcyjno-budowlanych
  • Poświadczenie bezpieczeństwa, które upoważnia naszą firmę do dostępu do informacji niejawnych.
  • Uprawnienia i certyfikaty wydawane przez producentów osprzętu instalacji teletechnicznych i elektrycznych, w tym możliwość korzystania z okablowania z certyfikatem.

Dlaczego warto wybrać nas?

Oferujemy Państwu kompleksowe usługi z zakresu projektowania, realizacji, konserwacji oraz pomiarów instalacji elektrycznych i teletechnicznych. Jak również usługi informatyczne Warszawa.

Nasze realizacje oparte są wyłącznie o sprawdzone okablowanie z certyfikatem. Warszawa oraz całe województwo mazowieckie dają nam doskonałe perspektywy rozwoju przy tworzeniu naszych sieci teletechnicznych i instalacji elektrycznych.

Dzięki temu nasza firma nieustannie się rozwija, a podczas pracy skupia się wyłącznie na najlepszych i sprawdzonych rozwiązaniach.

Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej oferty.

Dzięki kompleksowym usługom elektrycznym, elektrotechnicznym, teletechnicznym oraz teleinformatycznym jesteśmy w stanie zaoferować

Państwu gotowe rozwiązania i elastyczną ofertę dopasowaną do najbardziej indywidualnych wymagań.

Spośród konkurencji wyróżnia nas szerokie spektrum działania i konkurencyjne ceny.

Zapraszamy do skontaktowania się z nami!