Instalacje słaboprądowe – czym są, z czego się składają? Dowiedz się z okablujemy.pl

Znaczenie instalacji wysokoprądowych w sektorze publicznym co roku nieznacznie maleje. Wszystko za sprawą instalacji słaboprądowych, które odpowiadają za coraz więcej funkcjonalności w obrębie budownictwa przemysłowego, w gospodarstwie domowym i obiektach użyteczności publicznej. Okablujemy.pl dostarcza kompleksowe …

Instalacje słaboprądowe – czym są, z czego się składają

Znaczenie instalacji wysokoprądowych w sektorze publicznym co roku nieznacznie maleje.

Wszystko za sprawą instalacji słaboprądowych, które odpowiadają za coraz więcej funkcjonalności w obrębie budownictwa przemysłowego, w gospodarstwie domowym i obiektach użyteczności publicznej.

Okablujemy.pl dostarcza kompleksowe rozwiązania z zakresu projektowania i wdrażania instalacji słaboprądowych w Warszawie oraz na terenie całego województwa mazowieckiego.

Nasze usługi kierowane są do użytkowników domów jednorodzinnych i wielorodzinnych.

* O znaczeniu infrastruktury światłowodowej w budynkach jednorodzinnych i wielorodzinnych przeczytają Państwo tutaj*Realizowane przez okablujemy.pl instalacje słaboprądowe (Warszawa)

Nasza oferta dedykowana jest dla budynków użyteczności publicznej, budynków mieszkalnych, biurowych oraz przemysłowych.

Skupiamy się na dostarczeniu systemów kompletnych, integralnych i wzajemnie się uzupełniających. Wiemy, jak istotne jest wzajemne dzielenie ze sobą informacji między poszczególnymi modułami i systemami słaboprądowymi.

W ramach systemów bezpieczeństwa realizujemy moduły: sygnalizacji alarmu pożaru, telewizji przemysłowej, kontroli dostępu, sygnalizacji włamania i napadu. Na nasze systemy transmisji danych składają się: systemy okablowania strukturalnego, infrastruktura telekomunikacyjna, instalacje światłowodowe.

Moduł automatyki budynkowej to przede wszystkim: automatyka węzłów cieplnych, wentylacji i klimatyzacji oraz monitoring parametrów energii elektrycznej.

Ciekawą, coraz chętniej implementowaną funkcjonalnością instalacji słaboprądowych w Warszawie jest system BMS (Building Management System) i SMS (Security Management System).

Więcej o instalacjach elektrycznych i teletechnicznych <tutaj>.

*Zapraszamy do zapoznania się z artykułem sieci i zarządzanie infrastrukturą IT oraz zabezpieczenia ppoż do kabli*

Instalacje słaboprądowe w gospodarstwach domowych i obiektach publicznych

Nie tylko sektor przemysłowy i biurowy korzysta z dobrodziejstw nowoczesnych rozwiązań oferowanych przez instalacje słaboprądowe.

W domach jedno i wielorodzinnych, oraz obiektach publicznych w ramach inteligentnych systemów, coraz częściej implementuje się systemy BMS oraz systemy telewizji dozorowej CCTV.

Równie dużą popularnością cieszą się systemy antywłamaniowe SSWiN. W Warszawie dużą wagę przykłada się również do systemu SAP (sygnalizacji pożaru).

Oferujemy Państwu projektowanie nowych oraz audyt już powstałych systemów słaboprądowych. Nasze realizacje opierają się na pełnej integracji rozwiązań z zakresu inteligentnego budownictwa.

Oferowany przez nas system BMS doskonale integruje całą instalację słaboprądową, oferuje pełny monitoring oraz kontrolę nad poszczególnymi modułami i zdarzeniami, a także możliwość wyciągania kompletnych raportów i sprawozdań.

Usługi informatyczne Warszawa - Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty

Okablujemy.pl to miejsce, w którym zamówią Państwo kompletną usługę realizacji instalacji słaboprądowych oraz kompletnej infrastruktury teleinformatycznej.

Specjalizujemy się również w realizacji sieci i zarządzania infrastrukturą IT. Zapraszamy do spojrzenia na nasze dotychczasowe realizacje oraz do skontaktowania się z nami.

Z przyjemnością rozwiejemy Państwa wątpliwości, odpowiemy na pytania oraz przygotujemy optymalny, dopasowany do Państwa wymagań projekt instalacji słaboprądowej w Warszawie i całym województwie mazowieckim.